Kısmet by Milka Takı Yarışması

fashionbysiu.com

Cuma günü Kısmet takı cevabını verenler doğru bildi :))

Peki hediyemiz ne??

Fotoğraflarda gördüğünüz yonca şeklindeki bileklik..

Kendi bileğimdeki halini de koydum ki nasıl durduğunu anlayın..

Size hediye edeceğim ise aşağıdaki kırmızı ipli olandan :)

fashionbysiu.com

Beğendiniz mi??

Peki buna sahip olmak için ne yapacaksınız??

Öncelikle facebook'ta Kısmet grubuna üye olmanız gerekiyor..

ve şimdi,

kismet-tr.com adresine girerek, bulabileceğiniz sorunun cevabı

Marka'nın adı neden Kısmet?

Doğru cevap veren kişiler arasından random.org ile seçilecek bir kişiye hediyemiz gidecek :)

Bol şans! :)


Bu akşam 00:00'a kadar yorum olarak cevap verebilirsiniz..


"Merhaba.. Zaman dün gece doldu.. Yanlış cevapları ve 00:00'dan sonra verilen cevapları silerek yayınlıyorum.. "
:)


CONVERSATION

19 yorum:

 1. Markanın adı, tasarımların nazar boncuğunun modern versiyonlarından ilham aldığı için Kısmet. Tasarımcısı Milka nazar boncuklarının pozitif enerji yayıp şans getireceğine inanıyor.

  YanıtlaSil
 2. "hayat felsefesini tasarımlarına yansıtan milka, taşların ve altının büyüsünü kullanarak kendi enerjisini her bir ürüne aktardığına inandığı " için..
  zeynep efe

  YanıtlaSil
 3. facebooktan katıldım.kısmet tasarımcısı "neden kısmet?" sorusuna "kendi kısmetinizi kendiniz yaratırsınız" demiş. "kısmet;şans,talih demek.kendş kararlarımızla geleceğimizi yaratırız.kısmet benim şanşım" diye de eklemiş:)

  doğru mu?:)

  YanıtlaSil
 4. taktıgımızda bize şans getirsin diye zannediorum ki , gelecekte ne olucagı bilinmez ama pozitif enerjiye inanılarak yön verilebilir takılarda en çok kullanılan objelerdir şans açısından sanırım bu yüzden...

  anlamıda zaten ; nasip ,talih , kader , şansmış :)

  YanıtlaSil
 5. Anladıgım kadarıyla, bu takıların şans ve pozitif enerji vermesi arzusuyla kısmet ismi verilmiş markaya da:)

  YanıtlaSil
 6. Gülercik5/10/2010

  sanırım takanlara şans vermesi amacıyla?:)

  YanıtlaSil
 7. sanırım kendi enerjisinden de birşeyler ekleyerek karşı tarafında şansına talihine bi nebze etki ediyor.etkiye tepki veriyor.bende severek kullanıyorum =) uğurunu yansıttığına inanıyorum..

  YanıtlaSil
 8. Bileklik çok şıkmış, şanslı olan kazansın :)
  Facebook'ta gruba üye oldum. Herkese iyi şans getirsin ve hayatlarına pozitiflik katsın diye markanın adı Kısmet olmalı. Zaten böyle cici takılarla hangi dişi pozitif hissetmez ki :)

  YanıtlaSil
 9. Arapça kelime anlamı nasip,talih ve şans olan KISMET geleceğimizin pozitif enerjimizle besleneceği fikriyle hayata merhaba demiş bir marka. Bu yüzden de çıkış noktası nazar boncukları olarak belirlenmiş. Kem gözlere :), kötü enerjilere inat tasarımcı Milka Karaağaçlı taşların ve altının büyüsünü kendi dingin ve pozitif enerjisiyle buluşturup KISMET'e vücud yaratmakta.

  YanıtlaSil
 10. "Markamın adı: Kısmet. Şans demek, talih demek, nasip demek. Gelecekle ilgili. Diyorum ki, bu marka benim Kısmet’im, şansım… Kısmet taktığımda gerçekten kendimi iyi hissediyorum. Şansımın, enerjimin açıldığına inanıyorum. Her bir tasarımımı da bu enerjiyle tasarlıyorum. Kısmet koleksiyonuna sahip olan herkes de bunu çok iyi biliyor."

  böyle açıklamış tasarımcımız bi röportajında :)

  herkese bol şanslar.

  YanıtlaSil
 11. geleceğimizi bilemeyiz.ama onu pozitif enerjiyle besleyebiliriz.taşların ve altının büyüsüyle kısmet ürünleri enerji kazanıyor.ve bu bizim şansımız oluyor....
  tu-al2010@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. milka hanım her gün kendi seçimlerimizi kendimizin yaptığını ve kendi kısmetimizi kendimizin yarattığını dşünerek bu ismi vermiştir.umarım bu güzel bileklik benim olur herkese bol şans :)

  YanıtlaSil
 13. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 14. Ayla Demirel5/10/2010

  Kısmet; şans, talih demek. Hayatta yaptığımız seçimlerle hayatımızı yönlendiriyoruz. Mücevherlerdeki taşlar da her türlü enerjiyi geri yansıtıyor, bizi koruyor. Sonuçta bizler de seçim yapıp hayatımızı şekillendiriyoruz. Tasarımcı için bu marka kısmet, şans. Markanın adı da buradan geliyor.

  Kısmetse kısmet benim olur:)

  YanıtlaSil
 15. Kısmet; şans, talih, nasip demekmiş ve Milka Karaağaçlı'da bu takıları taktığı zaman şansının, enerjisinin açığa çıktığına inanıyormuş, bir bakıma geleceğe pozitif enerji göndermek için de diyebiliriz :)

  YanıtlaSil
 16. Tahmin etmiştim Kısmet olduğunu. :)
  Facebook grubuna da üye oldum.

  Sevgili Milka Hanım'ın ilk tasarımları nazar boncuğu üzerineymiş, nazar boncuğunun negatif enerjiyi tersine çevirip, takan kişiyi koruduğuna inanıyor. Bu nedenle herkesin kendi geleceğini kendisinin şekillendirdiğine inanıyor. Nazar boncukları da bizim kendi geleceğimiz için yaptığımız bir seçim. Böylelikle markasının adı da Kısmet olmuş, çok da güzel olmuş. :))

  Bu arada Milka Hanım'a da başarılar diliyorum. Tasarımlarının hepsi birbirinden güzeller.

  Sevgiler..

  mente.mente@gmail.com

  YanıtlaSil
 17. burçak5/10/2010

  kısmet... anlamı nasip,talih,kader,şans demekmiş ve arapçadan gelmekteymiş.. neden kısmet: anladıgım üzere:)) bu kelimenin anlamından yola çıkarak gelecek tahmin edilebilirmi,kontrol edilebilinirmi, secimlerin yapılmasıyla gelecegin sekilllenmesi anlamından ortaya şöyle bir mantık çıkmış.. insanları pozitif bir takım olgularla bu yönleri daha iyi mutlu bir şekilde yönlendirmek..kısmette nazar bonzuklarını ve mücevherleri bir araya getirerek tasarım olgusunda bir yaklasım geliştirmiş ve insanların bu ürünlerle bir araya geldiğinde kısmet anlamını yerine getireceğini düşünmüştür.. diyee düşündüm :)) herbir parçaya anlam yükleyerek insanlarada bu yönde pozitif enerji katma hali belkide:))

  YanıtlaSil
 18. kısmet gelecekle ilgili nasip talih demek.Hayatta her gün seçimler yaaprız kendi kararlarımızı veririz,kendi kısmetimizi yaratırız.Milka karaağaçlı bu sözleri söyleyerek kısmetin koruduğuna inandığını söylemiş bu düşüncelerlede adını kısmet koymuş sanırım.Doğru muyum:)

  YanıtlaSil
 19. Adsız5/10/2010

  "Mücevherlerimde kullandığım taşlar her türlü negatif enerjiyi geri yansıtıyor. Her bir ürünü bu enerjiyle veriyorum" demiş milka karaağçlı. Bu yüzden adı kısmet =)
  taylan ateş ankara

  YanıtlaSil