HIV Pozitifler Evlenebilirler


HIV: Human Immunodeficiency Virüs (İnsan Bağışık Yetmezliği Virüsü)
Bulaşması sonucunda vücudun savunma gücü zayıflar ve birey bazı mikrop ve hastalıklara daha duyarlı hale gelir
AIDS: Acquired Immune Deficiency Syndrome (Kazanılmış Bağışıklık Yetmezliği Sendromu)
Tedavi edilmediği durumda HIV’in neden olduğu hastalıklar bütünüdür.
Sonuçta birden fazla hastalık veya kanserlerin ortaya çıkması ile AIDS tablosu oluşur.
Çözümsüz değil! 1996’dan bu yana tedavisi var!
HIV pozitifler de evlenebilir, cinsel ilişkide korunarak eşlerini koruyabilir, hayatı birlikte yaşayabilir, sağlıklı bir ilişki sürdürebilir ve çocuk sahibi olabilirler.

HIV pozitif hakkında doğru bildiğimiz bir çok yanlış var.  Bugüne kadar bir çok yerde, bir çok ortamda da önyargılı davranmış olabiliriz. Ancak bu doğruları öğrenmemize engel değil. Pozitif Yaşam Derneği bizlere bu noktada ışık tutuyor.Sosyal Medya ön yargıya karşı!
“Sorumlu Blog: Bize İyi Kalbin Gerek” fotoğraf sergisi, M.A.C Kozmetik Ana Sponsorluğunda 1-15 Ekim Tarihleri Arasında Taksim Metro İstasyonu yürüyen bantlar katında…
Arama motorlarından hayatımıza giren Sosyal Medya kahramanları bu kez çok farklı bir projeyle
karşımıza çıkıyor.
Her gün ne giydiklerini, nerelere gittiklerini, ne yediklerini, ne hissettiklerini anlatan Türkiye’nin “En çok takip edilen sosyal medya yazarları” bu kez “İyi Kalpli” bir proje için bir araya geliyor. Fotoğrafları Dilan Bozyel’in çektiği, Blog yazarları Miray Uçar ve Styleboom önderliğinde kurulan “SorumluBlog” Sosyal Medya’nın Sosyal Sorumluluğunun bilincinde olduğu mesajını veriyor.


Projeye Katılan Sosyal Medya Kimlikleri
Pucca, Ceri Levis , Onur Yuksel, Koray Caner, Serapla Moda, Zet Fashion, Cindrella Under The Umbrella, Moda Cadısı, Modenise, Atgotten, Kim Lan Bu Hayatimin Erkegi, Pipi Disko, French Oje, Twitdayı ,Can Direkli, Alışveriş Cini, Fashion By Siu, Bilun Şen, Stilize, Styleboom, Miray UçarDetaylı Bilgi için: www.sorumlublog.com

Pozitif Yaşam Derneği: http://pozitifyasam.org/ 


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder