Kullandıklarım: Burt's Bees Bebek Saç ve Vücut Şampuanı


Burt’s Bees markasını duymuş ama kullanmamıştım. Amerika’da bebeğe gerekecek ilk ürünleri alırken doğal olmasından dolayı denemek istedim. Şampuanını ve Besleyici Bebek Yağını aldım.
Ürün açıklaması şu şekilde;
BEBEĞİNİZİ YIKAMANIN KEYFİNE VARIN!
Bebeğinizin hem cildini hem de saçını temizlemeye yarayan Burt’s Bees Bebek Saç ve Vücut Şampuanı – Göz Yaşartmayan Formülü ile bebeğinizin gözlerini yakmaz, banyo keyfini bozmaz.
%98.9 doğal içeriklerden oluşan bu ürün pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir his yaratmayı destekler. Bebeğinizin cildini asla tahriş etmeyen Bebek Saç ve Vücut Şampuanı’nın, günlük kullanıma uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Pediatristler tarafından test edilip, onaylanan bu ürün hipoalerjeniktir.
BEBEĞİNİZ BU DOĞALLIĞI HAK EDİYOR!
Doğal ürünlerin “doğallığını” lütfen sorgulayın! Burt’s Bees ürünlerinin doğallığı; 1936 yılında kurulan Amerika’nın doğal ürünler endüstrisine dair en büyük ve en köklü, kar amacı gütmeyen kuruluşu Doğal Ürünler Birliği (Natural Products Association) tarafından doğallık simgesiyle tescillenmiştir.”Gerçek” doğal ürünleri bulmak ve ayırt etmek için ürün etiketlerini doğru okuyabilmek önemlidir.

Yine sıra bana geldi :)
Ben çok severek kullandım.. Özellikle kokusunu çok seviyordum. Ve ilk 3 ay bu şampuanı kullandığımız için bebeğimin kokusu ile özdeşleşti sanki :) Duygusal bir bağ kurdum :) Yine alır mıyım? Evet..
Fakat bu ürünün de Türkiye ve Amerika satış fiyatları arasında dağlar var. Amerika fiyatı 8.99 $ , Türkiye’de ise önerilen satış fiyatı 44 TL


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder