Bizden HaberlerArtık geri dönüş için günleri sayıyoruz. Şafak kaç bilmiyorum ama dönüş biletimiz bir aksilik olmazsa 2 Mayıs!

Biz daha erkene almaya çalışırken biletimizi pasaport işlerinden dolayı daha geç bir tarihe bile alabiliriz. Bu işte asıl korkumuz :))

Bu arada internetimizde de sorun var. O yüzden yazı yazamıyorum. Normalde ara sıra sorun olsa da cep telefonumuzla idare ediyorduk ama bu sefer cep telefonumuzun da internet paketi bitmiş :) internet anlamında ortada kaldık yani. Ara sıra free wi-fi bulunca hemen ceee-e yapıp kaçıyorum o yüzden.

Bu sırada bari bende dönüşte merak edeceklerinizi yazayım diyorum. Amerika’da doğum ile ilgili bir çok soru ve mail geliyor. Bu konuda bir yazı yazacağım. Ben her şeyi tüm detayları ile anlatmaya çalışacağım, ancak bir şey atlamamak için sizlere de sormak istiyorum. Özellikle merak ettikleriniz varsa bu konu hakkında soru olarak yorum yazabilirsiniz. Yazıyı yazarken o soruları da tüm detayları ile anlatmaya çalışırım. Böylece aklında böyle bir fikir olanlara yol göstermiş olurum?
Bunlar haricinde iyiyiz.. keyfimiz yerinde:) uyku – mama – çiş/kaka arasında gidip gelen bir rutinimiz var :))CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder